KMB Elektronik Ürünler

DUVAR TİPİ PANELLER

 

KMB duvar tipi paneller, tüm bağlantı ihtiyaçlarını gidermek üzere tüm soket olasılıkları ile birlikte yapılandırılabilir ürünlerdir. Temel olarak Aluminyum, Ahşap, Deri, Çelik gibi pazarda sunulan tüm panel tipleri ile uyumludur.

MASA TİPİ PANELLER

 

KMB masa tipi paneller, tüm bağlantı ihtiyaçlarını gidermek üzere tüm soket olasılıkları ile birlikte yapılandırılabilir ürünlerdir. Temel olarak Aluminyum, Çelik, Plastik gibi panel tipleri ile üretilir

AÇILIR TİP MASA PANELLERİ

 

KMB açılır tip masa panelleri, tüm bağlantı ihtiyaçlarını gidermek üzere tüm soket olasılıkları ile birlikte yapılandırılabilir ürünlerdir. Temel olarak Aluminyum, Çelik, Plastik gibi panel tipleri ile üretilir

MEKANİZMALI MASA PANELLERİ

 

KMB mekanizmalı masa panelleri, tüm bağlantı ihtiyaçlarını gidermek üzere tüm soket olasılıkları ile birlikte yapılandırılabilir ürünlerdir. Temel olarak Aluminyum, Çelik, Plastik gibi panel tipleri ile üretir.

DÖŞEME ALTI BUAT KUTULARI

 

KMB döşeme altı buat kutuları, tüm bağlantı ihtiyaçlarını gidermek üzere tüm soket olasılıkları ile birlikte yapılandırılabilir ürünlerdir. Temel olarak Aluminyum, Çelik, Plastik gibi panel tipleri ile üretir.

MEDİA HUB

 

KMB media hub, bluetooth bağlantı özelliği sayesinde TV ile tüm medya cihazlarınız arasında bağlantı sağlarken, üzerindeki USB portları ile şarj etme imkanı verir.