Kurumsal

KMB markası, işine tutku ile bağlı bir grup mühendisin bina otomasyonu ve endüstriyel çözümler konusunda mükemmel kalite ve üstün deneyim sunma ideali ile ortaya çıktı.

KMB ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ

2004 yılında İstanbul’da lanse edildiği ilk günden bu yana KMB bugün Türkiye ve bölge ülkelerde beklentisi yüksek profesyonellerin ısrarla aradığı bir elektronik markasıdır.

KMB, Medya Hub, güç panelleri ve otel odası yönetim sistemleri dahil olmak üzere tek noktadan erişim çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. KMB elektronik ürünleri en yüksek kalite standartlarında ve uluslararası standartlara tam uyumlu olarak üretmektedir. Ürünlerimizde CE, FCC ve ROHS sertifikalı bileşenler kullanılmaktadır.

Hali hazırda KMB çözümleri, Hilton, Marriot, Jumeriah vb. Dahil olmak üzere Türkiye’de 100’den fazla lüks otelde kullanımdadır.

Medya Paneli, USB Şarj Ünitesi, Zemin altı güç kutuları ürün gruplarında kişiye özel tasarım kavramını, yenilikçi ve kalite odaklı üretim tecrübesi ile birleştiren KMB, bugün hayatımıza essiz bir anlam katmaya devam ediyor.

KMB ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER

Uzun yıllardır Türkiye’de mühendislik çözümleri sunan KMB, kule sistemleri ve atık yönetim sistemleri konusunda uzmandır.

SIFIR ATIK YÖNETİMİ

Çevre teknolojileri alanında hizmet veren KMB, Türkiye’nin önde gelen atık değerlendirme ve geri kazanım tesisleri tasarımcısı ve üreticisidir. Sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma anlayışı ile atığın kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasını kapsayan atık yönetim alanında uzmanlaşmıştır. Dünya ve Türkiye standartlarını, teknik ihtiyaçları ve kullanıcı gereksinimlerini güçlü mühendislik geçmişiyle birleştiren KMB; ATIK YÖNETİMİ konusunda ihtiyaca en uygun çözümleri sunar.

KMB, 2015 yılı itibari ile mühendislik çalışmalarını arıtma tesisleri işletilmesi ve organik enzim üretimi alanında genişletmiştir. Ar -Ge, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmet birimleriyle teknolojisini sürekli geliştirmekte, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak en yüksek seviyede taşımaktadır.

KULE SİSTEMLERİ

Mobil kule endüstrisinde bir öncü olan KMB, Türkiye’nin iletişim teknolojisindeki gelişmenin bir sonucu olarak mobil kulelere olan ihtiyacı gördü ve bu alanda büyük bir yatırım yaptı.

Bugün meskun bölge ve sahra haberleşmesi konularına odaklanan KMB, Araca Monte kuleler,  Telsiz haberleşme kuleleri Taşınabilir Kule Sistemleri, Sabit Kule Sistemleri, Mobil iletişim merkezleri ve Kule Entegre Mobil Komuta ve İletişim Merkezlerinin  önde gelen tasarımcısı ve üreticisidir.

KMB olarak acil müdahale, geçici ve uzun-dönemli iletişim, mobil aydınlatma, gözetleme ihtiyaçları için kamu kuruluşları ve askeri birliklere, ulusal ve çok uluslu iletişim şirketlerine geniş bir çözüm yelpazesi ve özel tasarım yeteneği sunmaktayız.

Standartları, teknik bilgi ve kullanıcı gereksinimlerini güçlü mühendislik geçmişiyle birleştiren KMB; iletişim ihtiyaçları için en uygun gamını sunar.

KMB ürünleri teknik olarak dünyanın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak üretilir. Üretimde güvenilirlik ve kaliteyi en önde tutar, en yeni teknolojileri kullanıcılara sunar.

KMB olarak 30 yılı aşkın süredir, başta otelcilik ve güvenlik endüstrisi olmak üzere iş ortaklarımızın başarısına kendini adamış kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz. Günümüz teknolojisi her yerde bulunur ve rağbet edilir hale geldikçe ve sistemler ağlar üzerine taşınmaya devam ettikçe, otel, eğitim, BT ve Güvenlik gibi ilgili sektörlerdeki teknoloji zorluklarını ele almak için çözümlerimizi stratejik olarak geliştirdik. Çok yönlü, geniş portföyümüz ve onlarca yıllık uzmanlığımız sayesinde müşterilerimize özel ilgiyle tasarlanmış entegre çözümler ve benzersiz kalitede ürünler sunmaktayız.

KMB müşterileri için ürünlerimizin kaliteli, nitelikli ve güvenli olduğuna inanır. Kurumsal misyonumuz topluma üstün kalitede ürünler sunmaktır.

Üstün kalite anlayışı sadece tasarım, üretim ve teknolojimizle ilgili degildir. Şirketimizin her kademesinde iş süreçlerimize değer katmaktadır.

KMB kullanıcı odaklıdır. Çok değişik beklentileri göz önüne alır ve en uygun çözümleri sunar.